Жеке тулғаларға амнистия жүргізілетіні туралы

Теміртау қаласм бойынша Мемлекеттік кірістер баскармасы жеке тұлгаларға мәлімегтеді жеткізеді.

Қазақстан Респ>'бликасының 2017 жылгы 25 желтоқсанындағы «Қазақстан Республикасының «Салыктар жэне бюджетке төленетін баскада төлемдер» Кодексін іске қосу туралы Заңнамасындагы 57-3 бабына жеке тұлгалардың салык бойынша негізгі қарыздары төленген жағдайда қарыз өсімдерінің кешірілетіні туралы қосымша енгізілді.

2019 жылдагы 1 қаңтарына салық толеушілердің дербес шоттарындагы салықтык міндеттері бойынша 2019 жылдың 31 желтоқсанына дейін қарыз соммалары төленген жагдайда гана жеке тұлғаларга салықтық рахымшылық қарастырылады.

Салық басқармалары жеке тұлгалардың (жер, мүлік, көлік салықтары, жер телімдерін жалга алуы бойынша) және мүлікті сату кезіндегі осім құнына салынатын мүліктік табысымен байланысты жеке табыстык салық міндеттері бойынша дербес шоттарын түгендеу жүргізеді.

Салык баскармалары өз тарапынан бекітілген ережелерге сәйкес, жеке тұлгалар өткен жылдардың карыздарын төлеген жагдайда оларга есегітелген өсім соммасын кешіреді.

Кезкелген туындаган сұрақтар бойынша келесі мекен жайга келулеріңізге болады: Тәуелсіздік гүлзары, 9 үй, Халыққа қызмет көрсету орталыгы- 1 қабат немесе тел.: 41-05-84, 41-13-05.

Жұмыс уақыты 9:00 ден 17:30 га дейін, түскі үзіліссіз. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі.